درباره ما سایت موزیک خوب

معرفی مجید سالاری مدیر سایت موزیک خوب

آشنایی با مدیر سایت موزیک خوب

مجید سالاری

مجید سالاری هستم مدیر شرکت طراحی سایت CMSD من از سال 1396 شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه طراحی وب کردم ، ابتدا با شرکت allSamsung بزرگترین نمایندگی سامسونگ در ایران همکاری کردم سپس به مدت دو سال به عنوان مسئول پشتیبانی ، طراحی و مدیریت بخش IT موسسه انفورماتیک پارسه فعالیت کردم .

من در سال 1399 تصمیم گرفتم به صورت حرفه ای یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم و در فروردین همین سال اقدام به پیاده سازی پلتفرم دستساز بزرگترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی / دست ساز ایرانی نمودم.

تاریخچه شرکت طراحی سایت ما بر میگردد به اسفند 1398 که تحت عنوان برند دیگری اقدام به تاسیس شرکت نموئدیم اما به دلیل مشغله بیش از حد از ادامه فعالیت منصرف شدیم اما شرکت طراحی سایت ما از امروز به صورت حرفه ای و تمام وقت آماده همکاری با شما عزیزان در زمینه طراحی سایت ، لوگو ، سئو ، بهینه سازی وبسایت ، مدیریت وبسایت می باشد.

تازه ترین برند مجموعه ما هم آموزشگاه زانکو که در زمینه های مختلفی در حال فعالیت است و شما می تونید از آموزش های این مجموعه استفاده کنید.

سایت زانکو خوب در بهمن ماه سال 97 در راستای ترویج فرهنگ گوش دادن به موزیک خوب شروع به فعالیت نمود ما با این هدف اقدام به بار گذاری موزیک های پرطرفداری کردیم که از نظر محتوا و آهنگسازی مورد تایید افراد صاحب نظر در حوزه موسیقی هستند امیدوارم از وبسایت ما لذت ببرید ،

فراموش نکنید در بخش نظرات نظراتتون رو با ما در میان بزارید