دانلود آلبوم صداها و پل ها علیرضا قربانی

آموزشگاه زانکو

دانلود آلبوم صداها و پل ها علیرضا قربانی

 آلبوم صدا ها و پل ها علیرضا قربانی

صداها و پل‌ها نام پروژه ایست با صدای علیرضا قربانی، آهنگسازی احسان مطوری، که ساخت آن بیش از ۵ سال و با حضور بیش از ۱۰۰ موزیسین و هنرمندان دیگر فنون به طول انجامید.

این اثر چند زبانه با در کنار هم قرار دادن زبان های فرهنگ های مختلف دنیا در کنار زبان شیرین فارسی و با ایجاد فضاهای موسیقیایی مطابق با هر تلفیق ادبی سعی در بیان صلح و آشتی فرهنگ ها با یکدیگر دارد.

در این آلبوم اشعار شعرایی همچون، ناظم حکمت، رودکی، شکسپیر، پییره ریوردی، مرام المصری، فروغ فرخ زاد، مارگوت بیکل، ابراهیم مسکین و رابین درانات تاگور با صدای علیرضا قربانی از ایران، بومبای جیشری از هند، اولکای باییر از ترکیه، مایا هوبیکا از لبنان، سولانژ مردینیان از آرژانتین، سیلیا وود اسمیت از آمریکا، قیصر نیظامی از هند و مایکل کلی از آمریکا و در کنار صدای ساز مایک بلاک، ادوارد پرز، کورش بابایی، گرگ الیس، همایون نصیری، بترای یارکین، نیتن اسکارم، رامان کالان، جاناتان جونز و بیش از ۶۰ موزیسین دیگر از سراسر دنیا و در ۹ قطعه به تنظیم احسان مطوری و علی منتظری به گوش شما خواهد رسید.

تمام تلاش تیم تولید این اثر، در بهتر شنیده شدن فرهنگ، هنر، موسیقی و ادبیات فارسی به گوش جهان است. ما در زمانه ای به سر میبریم که تمام سرزمین ها برای اعتلای فرهنگشان و شناساندن آن به جهان، شبانه روز در تلاش هستند. امیدواریم این آلبوم که با حمایت شما عزیزان به صورت قانونی خریداری میگردد، بتواند تاثیر به سزایی در انجام این رسالت مهم داشته باشد

آلبوم صداها و پل‌ها در تاریخ ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ ، معادل ۱۶ جولای ۲۰۲۱ در سراسر جهان منتشر خواهد شد. این مجموعه شامل یک آلبوم سی دی، دفترچه رنگی ۳۲ برگی و به تعداد محدود ۱۰۰۰ نسخه تولید و شمارگذاری شده برای عزیزان، حامیان و علاقه مندان کلکسیونر منتشر میشود. تعداد محدودی از این مجموعه با امضای علیرضا قربانی در اختیار شما همراهان قرار خواهد گرفت.

شما میتوانید از الان این مجموعه را پیش خرید کنید.

احسان مطوری

 

آموزش ساز دف | کلاس آنلاین دف
آموزش ساز پیانو | کلاس آنلاین پیانو
آموزش ساز گیتار| کلاس آنلاین گیتار
آموزش ساز ویولن | کلاس آنلاین ویولن
آموزش ساز ویولن | کلاس آنلاین ویولن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *